MENU

Jabatan Perlesenan dan Kesihatan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Amir Muzalek Mohamad Nor Pembantu Penguatkuasa 09-7787636 amir@mdbachok.gov.my
Mek Dah Binti Drani Pembantu Tadbir 09-7787636 mekdah@mdbachok.gov.my
Azhan Bin Mat Daud Penolong Pegawai Pertanian 09-7787636 azhan@mdbachok.gov.my
Mat Anuar Bin Semail Pembantu Penguatkuasa 09-7787631
Mohd Azman Bin Hassan Pembantu Penguatkuasa 09-7787631 azman@mdbachok.gov.my
Mohamad Adnan Bin Yaacob Pembantu Penguatkuasa 09-7787631 adnan@mdbachok.gov.my
Aminuddin Bin Abd Latiff Penolong Pegawai Kesihatan dan Perlesenan 09-7787636 aminiddin@mdbachok.gov.my
Mokhtar Bin Ismail Pembantu Penguatkuasa 09-7787631 mokhtar@mdbachok.gov.my
Abu Bakri Bin Jusoh Pembantu Penguatkuasa Rendah 09-7787631 abubakri@mdbachok.gov.my
Zakaria Bin Mamat Pembantu Penguatkuasa Kont 09-7787631 zakaria@mdbachok.gov.my